Ksamil, Sarande, Albania
+355 696 965 471, +30 697 559 0402
info@ksamil-apartments.com
Book Now
RATES FROM €35/NIGHT
Check-in data
Dhomat
Check-out date
Rriturve
Fëmijëve

APARTAMENTE NË KSAMIL

Njihuni me apartamentet tona të rehatshme në Ksamil Shqipëri.

apartment 1 ksamil
Nga 80
APARTAMENTI 1
Krevate: Dhoma dyshe (Double), 1 Dhoma dyshe (Twin)
Persona Maksimum:
apartment 2 ksamil
Nga 70
APARTAMENTI 2
Krevate: 1 Dhomë dyshe (Double), 1 Dhomë dyshe (twin)
Persona Maksimum:
studio ksamil
Nga 35
Studio
Krevate: 1 Dhomë dyshe (twin)
Persona Maksimum:
APARTAMENTE RIA - KSAMIL SHQIPËRI

Përvoja magjike dhe qetësia e Ksamilit përmes komoditetit të Apartamenteve të RIA-së.

Apartamente RIA-së janë të vendosura në një vend ideal në Ksamil, të cilat ofronjnë strehim të cilësisë së lartë për pushimet tuaja në Ksamil. Me një shëtitje të shkurtër mund të arrini tek shtëpitë e plazhit të famshme si “3 ishuj” dhe tek qendra e qytetit, bar - kafene dhe restorante, mund të shkoni me këmbë në më pak se disa minuta.

Banesat Ria janë krejt të reja, të mobiluara tërësisht, me ajër të kondicionuar apartamente, të cilat do të ofrojnë gjithçka që ju duhet, në mënyrë që të kënaqeni dhe të kaloni pushime relaksuese në qytetin e bukur të Ksamilit. Me këdo që ju jeni duke udhëtuar, qoftë me shokë, me familjen apo me partenerin tuaj, apartamentet tona janë të përshtatshme për ju. Ju do të jenë në gjendje të përjetoni bukurinë mahnitëse të Ksamilit, i cili është duke u bërë një nga destinacionet më preferuese në Evropë për të kaluar pushimet.

Apartamentet tona janë hapur zyrtarisht në maj 2014. Ne ju ftojmë që të jeni të parët për të qëndruar me ne dhe për të festuar dhe inaguruar së bashku. Ne kemi ulur çmimet tona për ata që do të janë të parët që do të prenotojnë! Për më shumë informacion mbi çmimet dhe disponueshmërinë, ju lutem na kontaktoni përmes emailit: info@ksamil-apartments.com ose ju lutemi telefononi.

KOMENTE

Ne shkuam në Ksamil,Albania për të kaluar muajin tonë të mjaltit. Na ofruan pije freskuese dhe rrush, të vjelur nga vreshtat përreth. Mjedisi rreth e qark ishte i këndshëm me lulishte dhe më tutje shtriheshin malet dhe deti. Dhoma ishte gjithmonë e pastër, gjë që për ne ishte shumë e rëndësishme.

testimisionals
– ALISHA D TRIPADVISOR