Ksamil, Sarande, Albania
+355 696 965 471, +30 697 559 0402
info@ksamil-apartments.com
Book Now
APARTAMENTI 1
Apartamente në Ksamil, Sarandë, Shqipëri

APARTAMENTI 1

Nga 80 /nata
Persona Maksimum:
,   
Dhomë gjumi: Dhoma dyshe (Double), 1 Dhoma dyshe (Twin)
Çdo dhomë gjumi përmban, një krevat të rehatshëm dopio, një gardarobë të plotë, komodina nga secili krah i krevatit dhe një tavolinë tualeti me një pasqyrë të madhe. Dhomat e gjumit dopio...

Çdo dhomë gjumi përmban, një krevat të rehatshëm dopio, një gardarobë të plotë, komodina nga secili krah i krevatit dhe një tavolinë tualeti me një pasqyrë të madhe.Dhomat e gjumit (Twin), janë të mëdha dhe kanë hapësirë të bollshme për shtimin me krevate të tjera nëse është e nevojshme.Ndërrimi i çarçafëve dhe i peshqirëve bëhet dy herë në javë dhe apartamentet mbahen në një gjëndje të shkëlqyer të pastër nga shërbimi pastrues që ne disponojmë.
(Extra shtrat gjithashtu mund të shtohet me kosto shtesë  +10%)

Informacione suplementare:

 • Shërbime kryesore
 • Çarçafë dhe peshqirë të pastër
 • Parkim i siguruar
 • Hekur dhe mbështetëse për hekurosje, në dispozicion sipas kërkesës
 • Shërbimi për larje rrobash është në dispozicion
 • Shtrat portativ dhe karrige janë në dispozicion sipas kërkesës
 • Wi-Fi Falas
 • 1 Dhomë gjumi me ballkon më vete
 • 1 Dhomë gjumi (Twin) me ballkon më vete
 • Kuzhinë e pajisur plotësisht (furrë,plitë korenti, gril, frigorifer, ibrik)
 • Një dhomë ndenjeje e rehatshme dhe tavolinë ngrënie me qasje në ballkon
 • WC / Dush
 • Televizor
 • Ajër i kondicionuar
 • Wi-Fi Falas
Nga ora 13:00
Deri në orën 11:00
 • Një rezervë është konfirmuar nga pagesa e një depozitë të barabartë me 30% të kostos totale të qëndrimit.
 • Asnjë tarifë është akuzuar në anulimin para 15 ditë konfirmoi para dates se mberritjes.
 • Depoziti nuk është e pakthyeshme në rast heqjen më pak se 15 ditë para mbërritjes dhe jo tregon.
 • Pagesa mund të bëhet përmes transferit bankar ose PayPal.
 • Kur prenotim më shumë se 15 ditë, politika të ndryshme dhe shtojcave shtesë mund të aplikojnë.
   

  Leave a Review

  For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

  I agree to these terms.